Biodem Sağlık’ın genç kurucusu METEHAN EPÖZ Konya’nın güzide ilçelerinden birisi olan ILGIN   doğumludur. Memur bir babanın ve ev hanımı bir annenin üç çocuğundan birisi olan METEHAN EPÖZ , çalışma hayatına üniversite yıllarında başlamıştır. Selçuk üniversitesi seyahat  işletmeciliği  ve turizm rehberliği  bölümünden mezundur.  
Genç kurucu METEHAN EPÖZ daha önce  bu mesleği yapan ağabeyinin teşvikiyle birçok firmada  çalışarak sağlık sektörüne atılmıştır ve 2020 yılında  Biodem Sağlık Hizmetleri olarak kendi firmasını kurdu.
Bu firmada,  ortopedi ve beyin cerrahi bölümünde  ameliyat ürünleri ,eklem içi enjeksiyon ve prp  takviye edici gıda alanında çalışmaya başlar .
Merkez ofisi ANTALYA ’da olan firmanın Türkiye’nin birçok ilinde çalışmaktadır. . Metehan Epöz’ün  kendisi de aktif olarak firmada çalışıyor.

"Sağlığını önemse "
BİODEM SAĞLIK ; "Sağlığın İçin Bir Dilek Tut" felsefesiyle, sağlık sektöründe güçlü bir marka çatısı altında kurulan ve her biri alanında yetkin çalışanlarıyla başarılı bir organizasyon altyapısına sahiptir.
Faaliyet gösterdiğimiz sağlık sektöründe inovasyon odaklı yaklaşımımız, milyonlarca insanın yaşam kalitesini iyileştirmenin de temel esasıdır.
Faaliyetlerimizde devamlılık ve sürdürülebilirlik ile birlikte sosyal ve etik sorumluluklarımızı yerine getirme taahhüdümüze de sıkı sıkıya bağlıyız. İş ortaklarımızla güven ortamında çalışmak, akılcı ve yaratıcı çözümler ile değer yaratma arzusu içerisindeyiz.
Kurallara ve iş etiğine uyumlu olmak, iş ortakları ile güven dolu ilişkiler kurmaya özen gösteriyoruz. Kurumsal değerin sürekli olarak artmasını sağlayan, kurumsal politika ilkelerimize sıkı sıkıya bağlıyız.

MİSYONUMUZ
Yerli üretime destek vererek, yaygın ve sürdürülebilir satış ağıyla ilerlemek ve aynı zamanda insani değerlere sahip çıkan yetkin çalışanları ile markalaşmış bir firma olmak.

VİZYONUMUZ
Kaliteli ürünleri ile güvenirliği ispatlamış, sosyal sorumluluk projeleriyle öncü, herkesin çalışmak ve iş birliği kurmak istediği, var olduğu branşlarda Türkiye'de lider bir firma olmak.

BİODEM SAĞLIK HİZMETLERİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.  . olarak, “İnsanların Hayat Kalitesini Yükseltme” misyonu doğrultusunda faaliyet alanlarımız olan İlaç, Medikal Cihaz ve Biyoteknoloji sektöründe aşağıda belirtilen ilkeleri benimsiyoruz.
Ürünlerimizin, kullanım amaçlarına, yasal gerekliliklere, ulusal ve uluslararası standartlara uygun, güvenilir, kaliteli bir şekilde üretilmesi için gerekli personel, bina, teknoloji ve yardımcı sistemleri sağlarız.

KALİTE POLİTİKASI
Sürekli geliştirilen bir kalite sistemi kullanarak pazar koşullarına ve ihtiyaçlara uygun ürünler üretir, ürünlerin müşterilerimize zamanında ve istenilen miktarda ulaştırılmasını sağlarız.
Kalitemizden ödün vermeden müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarız.
Ürünlerimizi, risklere karşı proaktif bir yaklaşım içerisinde üretiriz.
Kalite sistemimizin sürdürülebilir olması için risk bazlı yaklaşımlar ve eğitimler ile sistemi çalışanlarımıza benimsetiriz.